Startlijsten

Startlijsten Zaterdag

Startlijst 2,5 ton Sport Top 15.45 uur Baan 1

nr. Machine Chauffeur Standplaats
1   The Orange Glow Martin Hijkoop Nieuwland
2   Red Passion Jelle van de Rijt Venhorst
3   Starfire Gosse Koerts Augustinusga
4   De Landini Wouter van Eijden Schalkwijk
5   De Blauwe Stier Rinie van Dijk Kootwijkerbroek
6   Bandito Henk Schoonhoven Oosterwolde
7   After Shock Herman de Leeuw Hoogblokland
8   Green & Yellow Eddie Crum Achterberg
9   Little Red Poison Aart de With Hagestein
10   Adriaan Steven van Ede Renswoude
11   Rednix Rene Vliek Putten
12   Calimero Jeroen van Schaik Woerden
13   Kleijn Pieter Kleijn Steenbergen
14   Wennekers Menno Wennekers Aalsmeer
15   Kleine Beer Gert ten Brummeler Vinkeveen

Startlijst 4,5 ton Sport Beloften 15.00 uur Baan 1

nr. Machine Chauffeur Standplaats
1   DieselDrost Nico Drost Kootwijkerbroek
2   Green Mystery Marien de Bruijn Noordeloos
3   First Love Marinus Berends Kesteren
4   Strijder Harm Lijbers Randwijk
5   Secret Power Dik van Veldhuizen Ede
6   Old Green Worker Ben Slijkhuis Speuld

7  

Don't Forget Texas Man

Gerrit Drost

Dodewaard

8   True Power Johan van de Westeringh Achterberg

Startlijst 4,5 ton Sport Top 16.45 uur Baan 1

nr. Machine Chauffeur Standplaats
1   Red Expectation Cor Braakman Laren (Gld)
2   Blue Risk Wouter Peelen Harskamp
3   Gas d'r Bi-j Hans Kester IJsselstein
4   Blue Force Henri van Roselaar Putten
5   Passion for Power Jan Roseboom Lunteren
6   De Blauwe Kreij Robert de Kreij Hoornaar
7   Blue Hunter Ries van Voorthuijsen Randwijk
8   Van Dijk Hans van Dijk Zeeland
9   Baby Kreij Michel de Kreij Hoogblokland
10   De Groene Buffel Dennis Stroobosscher Noordhorn
11   Bull's Eye Henk Ridder Oldekerk
12   MTX Mark Hendriks Elsendorp
13   Midnight Blue Henk Gerrits Bemmel
14   Van Gaal Huub van Gaal Achtmaal

Startlijst 3,4 ton Supersport Top 15.00 uur Baan 2

nr. Machine Chauffeur Standplaats
1   Orange Adventure Jan van Baar Westbeemster
2   Forever Blue Henk Donkersteeg Kootwijkerbroek
3   Working Power Jan Willem Donk Noordeloos
4   Spetsnaz William Pullens Heusden
5   4rus Henri Tuenter Terborg
6   Sprenkels Richard Sprenkels Klein Zundert
7   Dancing on Wheels (Reloaded) Albert Kin Rouveen
8   Red Pearl Gerbrand Roelofsen Harskamp
9   Golden Eagle Pieter van Moort Nunspeet
10   Swedish Legend Nick Rasenberg Made
11   De Beer Arjen de Beer Oudenbosch
12   Forza Fiat Jeroen Bouwmeester Beemte Broekland

Startlijst 3,6 ton Supersport Promo 20.00 uur Baan 2

nr. Machine Chauffeur Standplaats
1   Gipsy King Jan Ubak Staphorst
2   Smokey Deere Wilrik de Groot Doornspijk
3   Green Bullet Luchel Hofstede Staphorst
4   Radical Roughneck Adriaan van Dijk Houten
5   Triple X Bart Botermans Oud-Vossemeer
6   Dynamite Albert Drost Harskamp
7   Ron Deere Ron Poppelaars Zundert
8   Revolution Peter Botermans Steenbergen
9   Hook 'n Run Brienen den Hartog Wageningen
10   Don't Worry Hessel Visser Stavoren
11   Blue Brother Peter de Hond Oud-Vossemeer
12   Blue Power William Kik Nieuwerkerk
13   La Piccola Tjeerd Zijlstra Augustinusga
14   Keep Dreaming Tonnie Moerland Sint Philipsland

Startlijst 3,6 ton Supersport Top 17.45 uur Baan 1

nr. Machine Chauffeur Standplaats
1   Six Fighter Arjo Hardeman Overberg
2   The Red Bunny Joan de Visser Aagtekerke
3   Buiks Stef Buiks Rijsbergen
4   Bad Romance Jos Konijn Ederveen
5   Proud Eagle Reinier Sundermeyer Voorst
6   Builders Toy Jan Geertse Vrouwenpolder
7   Belazerus 3 Big Toy Roel Janssen Ysselsteyn
8   Greenstar Theo Pellegrom Meteren
9   Our Dream Maikel Raats Achtmaal
10   De Groene Aardbei Rinie Overeem Ede
11   Blue Tiger Johan Muller Halsteren
12   Cobra XL Paul Beniers Aarle-Rixtel
13   Struijs Pascal Struijs Schijf
14   Van Dijke Jan van Dijke Oud-Vossemeer
15   Simpson Evert Mouw Speuld

Startlijst Supersport 4,5 ton 19.30 uur Baan 1 

nr. Machine Chauffer Standplaats
1   Black Nightmare Gerard Hopmans Wouw
2   Crazy 810 Gert Mulder Doetinchem
3   Maximum Massey Rolf Bouwmans Bakel
4   Up and Down Arjan Bloemert Staphorst
5   Wild Pirate Arrie van de Lagemaat Lunteren
6   Stranger Kees Hogendoorn Everdingen
7   The Italian Job Arjan Naalden Sprundel
8   Black Magic Gerard Hopmans Wouw

Startlijst 4,5 ton Supersport Top 19.00 uur Baan 1

nr. Machine Chauffeur Standplaats
1   Steel to Steal Henk Bouwman Rouveen
2   White Shadow Gerard Sikes Ysselsteyn
3   Peeters Erik Peeters Hoeven
4   Van Stappust Gerard Hofstede Staphorst
5   Simply Green Laurens den Boer Molenaarsgraaf
6   Red Devil Wim Hendriksen Ruurlo
7   Great Experience Gerard Hardeman Overberg
8   MeterVreter Wilfred Westerink Oldebroek
9   Red Impact Henri Versluis Zijderveld
10   Red Dream Laurens van Vuuren Streefkerk
11   The Mystery Jan Overeem Wekerom
12   Secret of the Valley Maarten Imminkhuizen Overberg

Startlijst Standaard XL 16.00 uur Baan 2

nr. Reg. nr. Machine Standplaats

1  

Power Deere

Aalt Jan Holstege

T harde

2   Fiascopower Jacob Jan Groenenboom Numansdorp
3   Snotneus XL Mathijs Heijmans Meeuwen
4   Magnum Pedro Zandbergen Oldebroek
5   Scandinavian Style Ronald Langebeeke Serooskerke
6   Herijgers Manuel Herijgers Zundert
7   The Beast Bas van Zanten Zegveld
8   Red Crow Rick van Ravenhorst Renswoude

Startlijst Sport Trucks 17.00 uur Baan 2 

nr. Reg. nr. Machine Standplaats
1 436 Van Dodeweerd Dodewaard
2 448 Team Versteeg Uddel Uddel
3 425 Van Bentum Barneveld
4 438 Iron Man Made
5 423 Bad Bull Scherpenzeel
6   446 Double Trouble Dodewaard
7 449 Smokin' Griffin Barneveld
8 420 P. Bos veevoeders Ederveen
9 427 Shave Power Zwartewaal

Startlijst Supersport Trucks 18.00 uur Baan 2 

nr. Reg. nr. Machine Standplaats
1 402 White Horse IX Uden
2 428 Volvo FH16 Harskamp Harskamp
3 451 Blue Legend Brakel
4 445 Dark Tornado Opheusden
5 412 IVS RhinoRocket Rosmalen
6 431 GreenBull Heesch
7 417 Vdb Staalbouw Scherpenzeel
8 456 Trek Mack Kampen (ov)

9

454

Grey Thunder

Kootwijkerbroek

10   403 Van Vlastuin Agro Ede
11 411 Heavy Boys Toys Uddel
12 405 Down to Earth Ederveen
13* 415 TV Kar Maarsbergen
14* 406 Van Heugten Transport Maarsbergen

Startlijsten Zondag

Startlijst Prostocks II 14.30 uur Baan 1

nr. Reg. nr. Machine Standplaats
1 77 Red Attraction Hattemerbroek
2 511 Blue Hazard Made

3

161

Heavy Boy

Wieringerwerf

4 510 Wickie Power Rijen
5 170   Code Red (B) Loenhout
6 512 Bad Boy's Toy Bakel
7 152 Running Diamond Alphen

Startlijst Limited Superstocks 12.30 uur Baan 1

nr. Reg. nr. Machine Standplaats
1 513 Moving Mountains Dongen
2 187 No Surrender Odijk
3 526 Destiny Vaassen
4 529 Countdown Heerhugowaard
5 528 VSP LSS loosdrecht

6

527

Paint it Black

Stavenisse

7 24 Snoopy Wieringerwerf
8 34 Navigator Genemuiden
9 144 Iessel Diesel Gorssel
10 79 Ruff Stuff Hulshorst
11 175 Brother's Toy Nieuwleusen
12 94 Rough and Tumble Heino
13 515 Easy Rider Den Hout

Startlijst Limited Superstocks 12.30 uur Baan 1

nr. Reg. nr. Machine Standplaats

1

176

Road Runner

Bavel

2 137 Herbie kruisland
3 117 Hot Art Oud-vossemeer
4 135 't Smidje Hoeven
5 177 DeJongSpecial Alphen NB
6 87 Asterix FYNAART
7 174   Mad Max Stage 5 (B) Gijzegem (BE)

Startlijst Supersport 3,6 ton 13.30 uur Baan 1

nr. Machine Chauffeur Standplaats
1   Ron Deere Ron Poppelaars Zundert
2   Triple X Bart Botermans Oud-Vossemeer
3   Blue Brother Barry de Hond Oud-Vossemeer
4   Twister Lammert de Zwaan Hulshorst
5   Swedish Legend Tim van kaam Made
6   Our Dream Maikel Raats Achtmaal
7   Buiks Stef Buiks Rijsbergen
8   Blue Tiger Arjan Muller Halsteren
9   4rus Henri Tuenter Terborg
10   Keep Dreaming Tonnie Moerland Sint Philipsland
11   Revolution Peter Botermans Steenbergen
12   Belazerus 3 Big Toy Roel Janssen Ysselsteyn

Startlijst 3,5 ton Standaard 11.30 uur Baan 2

nr. Chauffeur Woonplaats Merk type
1   Arjan Franken Lepelstraat International 633
2   Wesley de With Hagestein Massey Ferguson 1080
3   Pascal den Hartog Leerdam Ford 4000
4   Wouter Schijvenaars De Heen International 724
5   Arno van Schajik Waarder International 844-S
6   Peet Withagen Moerstraten International 633
7   Dirk Aarts Etten-Leur International 553
8   Jacoline van Schaik Zegveld International 844-S
9   Corrina de With Hagestein Massey Ferguson 178
10   Thijs Loman Lochem Fendt 307 LS

Startlijst 4,5 ton Standaard 12.15 uur Baan 2

nr. Chauffeur Woonplaats Merk type
1   Han Peeters Halsteren Fendt 610 S
2   Adrie van Aert Lepelstraat John Deere 3050
3   Aart de With Hagestein Massey Ferguson 1080
4   Michael Schippers Kamperland Fiat 1000
5   Anja Veraart Nieuw-Vossemeer Case International 845 XL
6   Jurgen Franken Halsteren Ford 6710
7   Gerrit van Schaik Zegveld International 1046
8   Corne Hermans Roosendaal John Deere 3130
9   Roy Huijbregts Rijsbergen Steyr 1108
10   Rayno Lage Zwaluwe Ford County 1124
11   Arjan Nagelkerke Heinkenszand Deutz 10006
12   Nils van Tilbeurgh Oud-Vossemeer Ford 6600
13   Sander van Gils Prinsenbeek International 844-S
14   Wesley van den Enden Lepelstraat John Deere 3040
15   Bas Kimenai Dongen John Deere 3130 LS

Startlijst 5,5 ton Standaard 13.15 uur Baan 2

nr. Chauffeur Woonplaats Merk type
1   Michael Schippers Kamperland International 1468
2   Kim Huijsmans Nieuw-Vossemeer John Deere 3050
3   Yordi Francke Grijpskerke Case International 1056 XL
4   Pieter de With Vianen Massey Ferguson 1130
5   Jan de Regt Etten-Leur International 1246
6   Hein Verpaalen Zundert Valtra 6850
7   Anja Veraart Nieuw-Vossemeer Claas Arion 510
8   Joost van der Bol Moerstraten John Deere 6210
9   Lars van Hoof Nieuw-Vossemeer Ford 9600
10   Wesley de With Hagestein Massey Ferguson 1080-4
11   Richard Geschiere Aagtekerke Same Silver 100.6
12   Thomas Aerts Wernhout Steyr 1090
13   Anna Michielsen Aagtekerke International 1246
14   Arjo Francke Grijpskerke Same Tiger Six 105
15   Peter Dekker Meliskerke Lamborghini 1056 DT
16   Rob Kimenai Dongen Volvo BM 700
17   Niels Welten Steenbergen International 1246
18   Jan Aarden Moerstraten Fendt 410

Startlijst 7,0 ton Standaard 14.45 uur Baan 2

nr. Chauffeur Woonplaats Merk type
1   Jelte Balk Klundert Ford 8630
2   Bob van Mourik Herwijnen Ford 9700
3   Cees de Hond Oud-Vossemeer Ford 9600
4   Yvonne Leenaerts Halsteren New Holland T6030
5   Jens Traets Sint Willebrord Case International 1455 XL
6   Bas Boeren Etten-Leur Fendt 514 C
7   Carola van Schaik Zegveld International 1455
8   Jordi Naalden Sprundel Valtra 8550
10   Roy Kreeft Steenbergen Fendt 514 C
11   Sjoerd Huijbregts Rijsbergen Steyr 8180
12   Luuk Kennis Rijsbergen Fiat 1300 DT
13   Peter de Regt Etten-Leur International 1455 XL
14   Thijs Buise Heinkenszand Ford TW-30
15   Rick Hoondert Heinkenszand John Deere 4430
16   Jan de Regt Etten-Leur International 1246
17   Inge Jochems Zundert International 1455 XL

Startlijst 9,0 ton Standaard 11.30 uur Baan 1

nr. Chauffeur Woonplaats Merk type
1   Peter Kastelein Zegveld Steyr 9145
2   Coert Janssens Halsteren Massey Ferguson 6480
3   Janick Francke Grijpskerke Case International 1455 XL
4   Thijs van der Kroon Heerle John Deere 6155R
5   Kees Besems Dussen Case International 1455 XL
6   Fatima Muller Halsteren Ford TW-15
7   Johan Laurijsse De Heen Fendt 718
8   Nico den Hartog Schoonrewoerd Ford TW-25
9   Jaco Qualm Niuew-Vossemeer John Deere 4250
10   Patrick Driedijk Wolphaartsdijk John Deere 4055
11   Robin Kennis Rijsbergen Ford 8730
12   Jos Kant Almkerk John Deere 4455
13   Harm Verlaan Harmelen Case International 1455 XL

Startlijst 11,0 ton Standaard 16.00 uur Baan 2

nr. Chauffeur Woonplaats Merk type
1   Jan van Mourik De Glind Fendt 824
2   Joost Hak Meeuwen John Deere 7710
3   Peter Varekamp Tinte Fiat-Agri G240
4   Boudewijn Moeke Middelburg John Deere 7710
5   Patrick Cevaal Ritthem John Deere 7800
6   Pieter Boogaard Middelburg Deutz-Fahr AgroStar 6.81